Podešavanja

• XML Parsing Error at 1:664. Error 9: Invalid character

Medicinari na festivalu nauke

El. pošta Štampa PDF

festival naukeU?enici Medicinske kole posetili su Festival nauke u Beogradu u petak 30. novembra 2012. godine. Festival je bio organizovan na ?etiri lokacije u centru grada, od kojih su na tri lokacije bili tandovi sa izlobama i eksperimentima iz svih oblasti nauke, a na ?etvrtoj lokaciji u teatru "Bojan Stupica" profesori i studenti fizi?kog fakulteta iz Lunda u vedskoj priredili su spektakularni laserski ou i izveli efektne eksperimente iz fizike.

Medicinska kola je ove godine po prvi put organizovala odlazak na ovaj Festival. Osim to su obili festival u?enici su bili u prilici i da proetaju gradom. U?enici i profesori dele jedinstveni utisak da se radi o sjajnoj manifestaciji i da bi i slede?e godine trebalo organizovati posetu Festivalu. Poseban utisak na sve posetioce ostavio je laserski ou.